Обмеження відповідальності / Disclaimer

Інформація на  цьому Сайті носить виключно довідковий характер та за будь-яких обставин не є і не може  тлумачитися як інформація медичного чи консультативного характеру, або як індивідуальна консультація чи вид надання медичної допомоги, оскільки не засновується на медичних показаннях відповідно до будь-яких клінічних протоколів чи стандартів медичної допомоги; та не потребує наявності спеціальних навичок чи кваліфікації у осіб, які виконують відповідні заходи  у відеоінструкціях з догляду.

Ні адміністрація сайту, ані її партнери або співробітники не гарантують безперебійної і безпомилкової роботи Сайту; також вони не гарантують, що такими будуть як результати, отримані в ході використання Сайту, так і точність і застосовність його матеріалів.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я; застосування будь-яких лікувальних методик потребує обов’язкового попереднього консультування з професійним медичним персоналом та кваліфікованим лікарем.

Про нас

Геронтологічний інформаційно — консультативний центр Інституту геронтологи АМН України.  Забезпечення населення інформацією про шляхи та джерела вирішення медико- соціальних, побутових та інших проблем людей літнього віку,

Соціальні медіа