Геронтологічний інформаційно-консультативний центр (ГІКЦ)  створено з метою  надання людям літнього віку і членам їх сімей інформації та консультацій про доступні медичні,  соціально-побутові, культурно-освітні та інші послуги, які вони можуть отримати згідно чинного законодавства в державних і недержавних організаціях. Для цього центр створив та постійно поповнює спеціалізовану всеукраїнську базу даних організацій, які надають послуги людям літнього віку. Інформацію можна отримати по телефону або на Інтернет–сайті ГІКЦ за наступними напрямами:

  • адреси та телефони установ, за якими Ви можете дізнатися про умови отримання різноманітних послуг;
  • нормативно-правова база стосовно населення літнього віку;
  • корисні поради для людей літнього віку та членів їх сімей (у т.ч. з наданням відеофільмів по догляду за немічними членами сім'ї та тематичних радіопередач);
  • відповіді на запитання;
  • спілкування на сторінках сайту, тощо.

 

Окремим видом діяльності ГІКЦ є розробка і впровадження навчальних програм по забезпеченню активного довголіття, розвитку волонтерського руху.  ГІКЦ проводить тематичні семінари для різних груп населення літнього віку та членів їх сімей.

ГІКЦ створено в межах виконання Україною Мадридського міжнародного плану дій щодо старіння при підтримці Фонду Народонаселення Організації Обיּєднаних Націй, як структурний підрозділ   Інституту геронтології  Національної академії медичних наук України.

Ви можете звернутися до  ГІКЦ за адресою:

04114, Київ, вул.Вишгородська, 67, кім. 131, у будні дні з 10.00 до 15.00

а також на тел./факс (044) 431-05-09 в робочі дні тижня з 10.00 до 15.00

e-mail :  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

сайт ГІКЦ: http:|//www.gicc.org.ua